Nowości

Wirtualny spacer po kuchni

 

To nasze nowe rozwiązanie dedykowane specjalnie dla Ciebie po to by już na  etapie projektowania, mógłbyś w pełni zobrazować sobie przestrzeń pomieszczenia kuchennego.Dzięki okularom VR możesz  swobodnie poruszać się po Twojej  kuchni nieograniczona swoboda ruchu pozwala na zupełnie nowe doświadczenie przestrzeni.

Realistyczny pogląd Twoich mebli i  pomieszczenia kuchennego daje ci pewność odpowiedniego dobrania kolorów kształtów i form. 

Wirtualna wycieczka po Twojej kuchni  sprawi, że wszystkie podjęte decyzje dotyczące urządzenia pomieszczenia kuchennego  będą bardzo dobrze przemyślane pod kątem estetycznym jak i funkcjonalnym.

 

Promocje

 

  • Do zamówionych mebli kuchennych na kwotę powyżej 15 000 zł. udzielamy rabat w wysokości 10% na wszystkie zastosowane w kuchni okucia firmy BLUM (www.blum.pl).  Promocja aktualna do odwołania.
  • Zamawiając  komplet sprzętów AGD firmy  Bosch do twojej kuchni na lodówkę i piekarnik otrzymujesz przedłużoną gwarancję do 5 lat.
  • Przy zamówieniu mebli kuchennych otrzymujesz projekt gratis w skład projektu wchodzi wizualizacja 3D, schemat techniczny mebli wraz z rozmieszczeniem instalacji.Zadzwoń

tel. 506 936 504

Napisz

biuro@kokotkuchnie.pl

Przyjedź

ul. Kopernika 7
46-080 Chróścice

Zobacz

na Facebooku

Copyright © 2017 Kokot Kuchnie.